rood petje

Je kijkt in mijn archief. Ik log nu verder onder mijn eigen naam: Bas de Meijer
.
Navigatie oude site:
ontwikkelaar fixeer contactsheet zelfportret
Vorige afdruk - Volgende afdruk

This content is geotagged Weten waar de foto gemaakt is? Klik op de straat/plaats onder de foto en zie het in Google Maps


Roodpetje Anthony Suau niet de eerste
13-02-2009 23:46
Door: Bas

Anthony Suau, winnaar van de World Press Photo 2009, was een van de eerste fotografen die de kredietcrisis in beeld bracht, ruim voor het echt wereldnieuws was. Maar Suau was niet de eerste fotojournalist die met agent Robert Kole op pad ging, ontdekte PDN. Gus Chan van de Cleveland Plain Dealer ging hem voor en maakte een soortgelijke reportage in januari. Suau was er in maart. De foto van Suau is overigens duidelijk anders.

Trefwoorden: , ,



Belichtingen
Robert belichtte op 14-02-2009 13:57
"De laatste twee maanden zijn bijzonder slecht, Suau zegt. Hij heeft niet een enkele opdracht, behalve voor de dekking van het presidentiële inauguratie voor een Japanse uitgever.

"Als de situatie blijft zoals hij is in de afgelopen twee maanden, op deze weg dan zou ik in gevaar komen," zegt Suau. "Moet ik een andere baan te zoeken om iets te doen? Ik weet het niet. Misschien moet ik iets anders gaan doen naast de fotografie."

Robert belichtte op 14-02-2009 14:04
ik zie net dat je het in de vorge belichting al over heb geschreven. Maar hoelang duurt het voor hem om een zelfde foto te maken bij hem thuis om dat hij geen opdrachten heeft ?? je kunt er een prijs mee winnen ??



Belicht deze afdruk
Belichtingen voor deze afdruk worden voor plaatsing eerst gecontroleerd.
Vergeet niet antwoord te geven op de vraag onderaan.









Geef antwoord op de volgende simpele vraag over deze log


Afdruk bewaren op del.icio.us; Afdruk bewaren op eKudos

Alles op deze site is auteursrechtelijk beschermd. Vermenigvuldiging, publicatie, reproductie of ander gebruik op welke manier dan ook, is alleen toegestaan na schriftelijke toestemming van de fotograaf.
Duplication of any material on this site without author's consent and attribution is expressly prohibited.