rood petje

Je kijkt in mijn archief. Ik log nu verder onder mijn eigen naam: Bas de Meijer
.
Navigatie oude site:
ontwikkelaar fixeer contactsheet zelfportret
Vorige afdruk - Volgende afdruk

This content is geotagged Weten waar de foto gemaakt is? Klik op de straat/plaats onder de foto en zie het in Google Maps


Roodpetje Een groot documentair fotoproject uitvoeren
03-08-2009 10:14
Door: Bas

Werken aan een groot langdurig fotoproject vergt een andere benadering dan een korte reportage. Er is veel voorbereiding nodig. Fotojournalist Sean Gallagher vertelt hoe hij het project over de opkomst van woestijnen in China heeft aangepakt. Hij bespreekt hoe je een onderwerp vindt, hoe je de reportage kunt voorbereiden en wat je tijdens een langdurig project te wachten kunt staan. Het zijn korte stukjes, maar zijn zeker leerzaam.

Trefwoorden: , , ,



Belichtingen
Arnold belichtte op 03-08-2009 23:44
Interessant om te lezen Bas. Inderdaad jammer dat het vrij korte teksten zijn, maar alle inzichten in het vinden, organiseren en vastleggen zijn welkom.



Belicht deze afdruk
Belichtingen voor deze afdruk worden voor plaatsing eerst gecontroleerd.
Vergeet niet antwoord te geven op de vraag onderaan.









Geef antwoord op de volgende simpele vraag over deze log


Afdruk bewaren op del.icio.us; Afdruk bewaren op eKudos

Alles op deze site is auteursrechtelijk beschermd. Vermenigvuldiging, publicatie, reproductie of ander gebruik op welke manier dan ook, is alleen toegestaan na schriftelijke toestemming van de fotograaf.
Duplication of any material on this site without author's consent and attribution is expressly prohibited.