Fotoprijs voor multimedia documentaires 23-06-2009 22:15
Door: Bas
Het internationale televisiestation France 24 en nieuwsradiostation RFI hebben een prijs in het leven geroepen voor multimedia documentaires, de France 24-RFI Web Documentary Award. De prijs is bedoeld voor documentaires die gepresenteerd worden op het internet en die gebruik maken van een combinatie van foto's, tekst, video en audio en die een interactief element hebben. De winnende documentaire moet zich onderscheiden in onderwerpskeuze, originaliteit en innovatief gebruik van multimedia. Ze moeten bijdragen aan de ontwikkelingen van multimedia. De winnaar krijgt naast een trofee ook ¤ 8.000,00 aan prijzengeld. Inzenden kan tot 20 juli en de winnaar wordt tijdens Visa pour l'Image bekend gemaakt.
De beide nieuwsorganisaties willen met de prijs nieuwe vormen van presentaties op internet en het gebruik van nieuwe media om nieuws te tonen aanmoedigen. Het lijkt me een lovenswaardig initiatief. Er is op dit moment vooral in Amerika veel gaande op het gebied van multimedia. Ik ben benieuwd wie de kanshebbers zijn en wat voor moois we gaan zien.
Alles op deze site is auteursrechtelijk beschermd. Vermenigvuldiging, publicatie, reproductie of ander gebruik op welke manier dan ook, is alleen toegestaan na schriftelijke toestemming van de fotograaf.
Duplication of any material on this site without author's consent and attribution is expressly prohibited.