rood petje

Je kijkt in mijn archief. Ik log nu verder onder mijn eigen naam: Bas de Meijer
.
Navigatie oude site:
ontwikkelaar fixeer contactsheet zelfportret
Vorige afdruk - Volgende afdruk

This content is geotagged Weten waar de foto gemaakt is? Klik op de straat/plaats onder de foto en zie het in Google Maps


Roodpetje Tussen leven en dood
27-09-2009 17:06
Door: Bas

Fotojournalisten komen in heel persoonlijke zaken terecht. Daar integer mee omgaan is lastig. Een knap staaltje is de productie bij Dallas News, over Thomas, het zoontje van T.K. and Deidrea Laux. Tijdens de zwangerschap komen ze erachter dat Thomas een DNA afwijking heeft en dat, mocht hij de bevalling al overleven, een heel kort leven zal leiden. Sonya Hebert volgde hen door middel van foto en video. Het resultaat is een absoluut tranentrekkende documentaire, zeker als je zelf een ouder bent. Het is heel intiem, maar ook heel integer. En bovendien ook nog eens een mooi voorbeeld hoe goed je met multimedia een verhaal kunt vertellen.

Trefwoorden: , , ,



Belichtingen
Nog geen belichting

Belicht deze afdruk
Belichtingen voor deze afdruk worden voor plaatsing eerst gecontroleerd.
Vergeet niet antwoord te geven op de vraag onderaan.









Geef antwoord op de volgende simpele vraag over deze log


Afdruk bewaren op del.icio.us; Afdruk bewaren op eKudos

Alles op deze site is auteursrechtelijk beschermd. Vermenigvuldiging, publicatie, reproductie of ander gebruik op welke manier dan ook, is alleen toegestaan na schriftelijke toestemming van de fotograaf.
Duplication of any material on this site without author's consent and attribution is expressly prohibited.