rood petje

Je kijkt in mijn archief. Ik log nu verder onder mijn eigen naam: Bas de Meijer
.
Navigatie oude site:
ontwikkelaar fixeer contactsheet zelfportret
Vorige afdruk - Volgende afdruk

This content is geotagged Weten waar de foto gemaakt is? Klik op de straat/plaats onder de foto en zie het in Google Maps


Roodpetje Wereld Aids Dag 2007 (5)
01-12-2007 18:42
Door: Bas

Wereld Aids Dag

Een indrukwekkende reportage heeft Ralf Brunner gemaakt. Brunner heeft de laatste jaren van "Robert" vastgelegd. Robert is een gelegenheidsjunkie die besmet is geraakt met HIV. Hij zal uiteindelijk overlijden. Wanneer de serie is gemaakt kan ik niet zo snel achterhalen, maar volgens mij is het een vrij oude reeks. Wat de reportage niet minder krachtig maakt overigens.

Trefwoorden: , , , , , , ,



Belichtingen
Daniël belichtte op 02-12-2007 00:19
Rillingen lopen je over de rug, respect voor het kunnen maken van zo'n serie.



Belicht deze afdruk
Belichtingen voor deze afdruk worden voor plaatsing eerst gecontroleerd.
Vergeet niet antwoord te geven op de vraag onderaan.









Geef antwoord op de volgende simpele vraag over deze log


Afdruk bewaren op del.icio.us; Afdruk bewaren op eKudos

Alles op deze site is auteursrechtelijk beschermd. Vermenigvuldiging, publicatie, reproductie of ander gebruik op welke manier dan ook, is alleen toegestaan na schriftelijke toestemming van de fotograaf.
Duplication of any material on this site without author's consent and attribution is expressly prohibited.